CAE

CAMBRIDGE ENGLISH ADVANCED

The OXFORD PARK olarak SİZE ÖZEL VE SİZİ MUTLAK BAŞARIYA GÖTÜRECEK PROGRAMLAR, KURUMLAR, ÖĞRETMENLER SUNUYORUZ. Bizim rehberliğimizde yabancı dili aktif olarak kesinlikle öğreneceksiniz.

Genel İngilizce, diğer yabancı dillerde ve yabancılar için Türkçe olarak tüm zaman dilimlerinde Antalya da ve Dünyanın birçok Merkezinde olanaklar ARTIK TEK MERKEZDEN ELİNİZİN ALTINDA.

Genel İngilizce ve Diğer Yabancı Diller Programları

Seçtiğiniz programın yoğunluğuna göre başlangıç düzeyden en ileri ve akademik düzeye kadar2 haftadan 2 yıla kadar dil eğitimi alabilirsiniz.

Genel İngilizce eğitimleri, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşmadan oluşan dört temel beceriyi kişiye kazandırırken,  sistematik olarak da dilbilgisi altyapısı ve zengin kelime hazinesi sağlar. Böylece konuşurken İngilizce telaffuzunuzun anlaşılır olmasına ve aynı zamanda diğer İngilizce konuşanları da anlayabilmenize yardımcı olur.

Yoğun İngilizce Programı

Yoğun İngilizce Programı, haftada 15 saatlik olup akıcı İngilizceye giden en hızlı yoldur. Öğrencinin gelişimi düzenli yapılan testlerle belirlenir. Derslerde konuşmaya ağırlık verilir. Başlangıç (Elementary) seviyesinden İleri (Advanced) seviyeye kadar çeşitli seviyeler de YERLİ – YABANCI usta öğretmenler ile çalışabilirsiniz.

 

Yoğun programlar genelde, kısa bir süre için ciddi bir dil eğitimi düşünen öğrenciler   için tasarlanmış ideal programlardır. Ayrıca, İngilizce derslerinde  önemli sorun yaşayan lise veya üniversite öğrencilerine yaz aylarında katılacakları kurslarda yoğun programlardan birini takip etmeleri önerilir.

  HER SEVİYE İÇİN GEREKLİ ORTALAMA DERS SAATİ:
  1. Beginner (Başlangıç) A-1: 70-80 Ders Saati
  2. Elementary (Temel) A-2: 144 Ders Saati
  3. Pre-Intermediate (Orta-Altı) B-1: 120-144 Ders Saati
  4. Intermediate (Orta ) B1 +: 144 Ders Saati
  5. Upper Int. (Orta-Üstü) B-2: 144 Ders Saati
  6. Lower Advanced (İleri-Altı) C-1: 120 Ders Saati
  7. Advanced (İleri) C-2: 144 Ders Saati

Program İçeriği

Bireysel ve özel gruplarda bir kurs kitabı mevcut olmakla beraber öğretmenlerimiz derslerinde kişiye göre tasarlanmış özgün materyalleri kullanmaktadırlar.

Asıl önemli zaman kişilere gerçek dünya ile iletişim kurabilmelerini sağlayacak becerileri kazandıran faaliyetlere ayrılmaktadır.

Sınavlar

Kursa başlarken 4 ana beceri açısından adayın birikim düzeyi belirlenir. Özel hazırlanmış bu testler adayın hangi algı yeteneğinin; (işitme, görme, yapma) daha etkin olduğu da belirlenir ve öğrenim süreci içerisinde kişisel özellikler dikkate alınarak çalışmalar ve uygulamalar yürütülür.

Başarı aralıksız olarak, ders öğretmeninin dışında, profesyoneller tarafından izlenir, yönlendirilir ve yönetilir. Böylelikle başarı tek kişiye bağlı olmaz.

Planlanan programlar süreç içerisinde öğrencilerin de katılımı ve önerileri ile çeşitli yenilemelere uğrayabilir.

SİSTEMİMİZİN TEMELİ FARKLILIĞI:

  • Dünyada yabancı dil öğretim biliminin en etkin yöntemlerini kendi insanımızın özelliklerine ve gereksinimlerine uyarlamak,
  • ÖĞRENCİ- ÖĞRETMEN ve PROFESYONEL BİR UZMANIN YAPILAN VE YAPILACAK ÇALIŞMALARI ORTAK BİR AKIL İLE işbirliği içerisinde OLUŞTURMALARI VE GEREKTİĞİNDE YENİLEYEBİLMELERİDİR.

DİĞER YABANCI DİLLER: ALMANCA, RUSÇA, İSPANYOLCA, TÜRKÇE

Almanca, Rusça, Fransızca gibi yabancı dillerin konusunda uzman öğretmenler ile veya kurslarda size özel programlar ve koşullar sağlanarak öğrenmeniz gerçekleştirilecektir.