REHBERLİK ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yaşamımızın her boyutunda gerekli olan bir şeyi ararken bir soru işareti yaşarız. Acaba en iyi doktor hangisidir? En ekonomik ve kaliteli diş implantı yapan diş hekimi veya hasta hanesini nasıl bulabilirim?

Yaşamımızda bu sorular uzayıp gider.

Eğer bir konuda uzman değilseniz en kestirmeden INTERNET’e başvurursunuz. Günümüzde Internet reklamları bu sektörün en verimli alanıdır. Hazırlanan reklamlar dijital ortamda öylesine çekici hale getirilir ki başlangıçta doğru ile yanlışı ayırt etmek neredeyse olanaksızdır.

Ürünü yada hizmeti satın aldıktan sonra iş işten geçer. Yanlış seçim yaptıysanız en iyi olasılıkla maddi zarara uğrarsınız.

Bu gerçeği bilen, gören ve yaşayan 40 yıllık eğitimci olarak sizlerin yabancı dil ile ilgili ihtiyaçlarınıza öncelikle ANTALYA DA ve YURTDIŞINDA EN İYİ ÇÖZÜMÜ TEMEL BİLİMSEL, AHLAKİ ve İNSANİ değerleri koruyarak bulmayı hedefliyoruz.

Kentimizin alanında en iyi uzmanları sizlerin maddi, zaman, yetenek gibi temel özelliklerinize uygun olarak sizler için koordine edilecektir.

Örneğin; YDS, TOEFL, vb. bir sınava mı hazırlanmanız gerekiyor, artık dershane, kurum, kişi gezmenize gerek yok. Antalya da bulunan tüm TOEFL, YDS kursları, bu kursları veren deneyimli İNGİLİZCE öğretmenlerini, en uygun koşullar ile sizin için bedelsiz bulabiliriz.

Diğer yandan başarınızın takibi ve garantisi biz olacağız. Kurslar süresince başarınız takip edilecek, gerekli uyarılar ve düzenlemeler yolda yapılacaktır.

Sonuç olarak her yaş ve seviyede her yabancı dilde İHTİYACINIZI VEYA SORUNUNUZU en doğru çözmenin ilk adımı bizden geçecektir.

Hiçbir ücret ödemeden danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için bizi telefon ile aramanız veya ofisimize uğramanız yeterlidir.