KİŞİYE VE GRUBA UYGUN DERSLER

Yabancı Dil öğrenimi içine girilmediği sürece herhangi bir bilgiyi öğrenmek gibi zannedilebilir. Dil bireyin tüm beyinsel alanlarını, yetilerini, sosyal, kültürel , toplumsal birikimlerini aralıksız kullanan bir özelliğe sahiptir. Bu nedenledir ki mekanik yöntemler ile yapılan öğretimler son derece sınırlı bir seviyede kalmakta ve kısa sürede de unutulmaktadır. Ayrıca özellikle Yabancı Dil Sınavlarına hazırlık çalışmalarında uygulanan yöntemler bir çeşit “ÇİN” işkencesine dönüşmekte ve alt yapısı olmayan adaylar ya başarılı olamamakta, yada istenen sonuca çok zor ulaşabilmektedir.

Yaşanan somut gerçek bu olunca: her bireyin yabancı dil öğrenimi farklı teknikler, yöntemler ve bunların uygulandığı esnek programlar gerektirebilir. Modern Yabancı dil Kaynakları çok yönlü öğrenme tekniklerine göre dizayn edilmiştir. Bu kaynakların bireyin somut ihtiyaçları, yetenekleri, yaşam koşularına göre düzenlenmesi ciddi bir profesyonellik gerektirir.

  • Bizlerde ELT alanında 40 yılı bulan deneyimlerimiz ile bu düzenlemeyi ve uyarlamayı en iyi şekilde yapacak programlara sahibiz ve çalışacağımız kuruluşlar da bizim standartlarımıza uygun olan kurslar olacaktır.
  • Bireysel veya 2-4- 6 kişilik gruplar ile öğrencilerimizin en uygun zamanlarında son derece konforlu bir ortamda öğrenme ve uygulamayı yerli ve yabancı öğretmenler ile yürütülmesini sağlıyoruz.