Hakkımızda

The OXFORD PARK Yabancı Diller Eğitim Danışmanlığı; İngilizce başta olmak üzere Almanca, Rusça dilleri nin yurtiçi ve yurtdışında öğretimini ve uygulamalarının yaşama en etkin bir şekilde geçirilmesini hedef lemekte dir. Ayrıca İspanyolca, Çince, Flemenkçe, Arapça gibi birçok yabancı dİlin öğretilmesine de danışmanlık yapacaktır.

The OXFORD PARK ; LYS, TEOG, YDS, HAZIRLIK ATLAMA, akademik alanda : Çeviri, TOEFL, IELTS, CAE, sınavlarına, CAMBRIDGE PET, KET ve YOUNG LEARNERS sınavlarına çok özel kurgulanmış yöntemler,en profesyonel yerli- yabancı öğretmenler ve kurslar ile hizmet verecektir. The Oxford Park Avrupa, Amerika ve Rusya da bulunan en başarılı dil öğretim ve Yüksek Öğretim kurumlarının Türkiye temsilciliğini üstlenen kuruluşlardan birisi olarak aracılık hizmetleri yürütecektir.

The Oxford Park; çeviri, proof reading, editing gibi çok özel akademik alanlarda sizlere en iyi uzmanlar ile hizmet verecek, yada aracılık hizmetleri yapacaktır. The Oxford Park ; şirketlerin, kurumların personelinin yabancı dil ihtiyacını belirleme, kurumların kendi bünyesinde veya dışında özel koşullarına uygun olarak öğretimini sağlamayı uzman öğretmenler ile yürütecek, kurumun tüm organizasyon yükünü tamamiyle üstlenecektir.

Diyarbakır Eğitim Ens. İngilizce Öğretmenliği Bölümünü Haziran 1977 yılında bitirdim. DAİMİ MESLEK YAŞAMIMA 1977 YILINDA İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ OLARAK MEB DE BAŞLADIM, 1977-1995 YILLARI ARASI MEB'YE BAĞLI ÇEŞİTLİ LİSELERDE ÖĞRETMEN-YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIM.

Bu arada Mesleki kariyerimi geliştirmek için FULLBRIGHT, Hacettepe Ünv..İng Öğrt. Blm gibi kuruluşlarda Yabancı Dil Öğrenimi Üzerine çeşitli çalışmalara ve eğitimlere katıldım. Yine Öğretmenlik sürecimde Anadolu Üniversitesi lisans Tamamlama Programını bitirdim. 1995 YILINDA PART TIME OLARAK SÜRDÜRDÜĞÜM OXFORD UNIVERSITY PRESS EĞİTİM DANIŞMANLIĞINI, FULL TIME OLARAK YÜRÜTMEYE BAŞLADIM.

1997 YILINDA OXFORD UNIVERSITY PRESS TÜRKİYE , BATI AKDENİZ BÖLGESİ EĞİTİM DANIŞMANI, BÖLGE MÜDÜRÜ POZİSYONUNA ATANDIM. BU GÖREVİMİ KURUMUN ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN İNGİLTERE MERKEZLİ BİR YENİ YAPILANMA NEDENİ İLE KAPATILDIĞI NİSAN 2010 YILINA KADAR BAŞARIYLA SÜRDÜRDÜM.

Bu çalışma sürecine OXFORD UNIVERSTY ELT bölümlerinde kurum içi eğitim çalışmalarına katıldım.2010 ARALIK AYI BAŞINDA ANTALYA ARTI YABANCI DİLLER KURSLARI KONYAALTI ŞUBESİNDE KURUM MÜDÜRÜ VE YABANCI DİLLER KOORDİNATÖRÜ VE İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ OLARAK TEKRAR İŞE BAŞLADIM. 2015 Yılı Haziran ayı sonunda bu görevimden ayrılarak The OXFORD PARK EĞİTİM DANIŞMANLIĞINI KURDUM. Mesleğimde 40 yılı bulan çok boyutlu deneyimlere sahibim. Bu deneyimlerimi toplumsal kazanç haline dönüştürmek en büyük idealimdir.

Servislerini Sunduğumuz Diller

 

Yeni bir dil yeni bir dünya demektir.